Ons team van ruim 80 professionals bestaat uit (senior) inkoopadviseurs, inkopers, aanbestedingsjuristen, projectmedewerkers en P2P-specialisten (operationele inkoop of crediteurenadministratie) met elk hun eigen specialistische kennis van vraagstukken in de zorg of overheid. Voor het team van onze partner kijk op: https://www.hospitality-group.nl/medewerkers/

Bas Bouwman

T: 085 041 00 50
E: bas.bouwman@coppa.nl

Bas Bouwman
Partner

Paul Gelderman

T: 085 041 00 50
E: Paul.Gelderman@coppa.nl

Paul Gelderman
Partner

Jeroen Meijer

T: 085 041 00 50
E: Jeroen.Meijer@coppa.nl

Jeroen Meijer
Partner

Estel Vrielink

T: 085 041 00 50
E: estel.vrielink@coppa.nl

Estel Vrielink
Managing Partner

Adam Glabus

T: 085 041 00 50
E: adam.glabus@coppa.nl

Adam Glabus
Senior Business Consultant

Anne Slob

T: 06-33922817
E: anne.slob@coppa.nl

Anne Slob
Senior Business Consultant

Barbara Tip

T: 085 041 00 50
E: barbara.tip@coppa.nl

Barbara Tip
Business Consultant

Bart Vos

T: 085 041 00 50
E: Bart.vos@coppa.nl

Bart Vos
Expert Partner

Bas Dohe

T: 06-48980796
E: bas.dohe@coppa.nl

Bas Dohe
Senior Inkoop Consultant

Carla Wolleswinkel

T: 085 041 00 50
E: carla.wolleswinkel@coppa.nl

Carla Wolleswinkel
Senior Inkoop Consultant

Carlijn Jurgens

T: 06-48139375
E: carlijn.jurgens@coppa.nl

Carlijn Jurgens
P2P-specialist

Coen Cuijpers

T: 085 041 00 50
E: coen.kuijpers@coppa.nl

Coen Cuijpers
Trainee Consultant

Chantal Bosscher-Mulder

T: 0615171345
E: chantal.bosscher@coppa.nl

Chantal Bosscher-Mulder
Projectmedewerker

Destiny Grevinga

T: 06 45 27 08 05
E: destiny.grevinga@coppa.nl

Destiny Grevinga
Inkoop Consultant

Ed Kempkes

T: 085 041 00 50
E: ed.kempkes@coppa.nl

Ed Kempkes
Office Manager

Ellen ten Kate

T: 085 041 00 50
E: ellen.ten.kate@coppa.nl

Ellen ten Kate
Business Consultant

Eric Wilhelmus

T: 06-33424267
E: eric.wilhelmus@coppa.nl

Eric Wilhelmus
Senior Business Consultant

Erik Nobbe

T: 085 041 00 50
E: erik.nobbe@coppa.nl

Erik Nobbe
Inkoop Consultant

Frits Schonenberg

T: 06-17812378
E: frits.schonenberg@coppa.nl

Frits Schonenberg
Senior Account Inkoper

Geert Lubbers

T: 085 041 00 50
E: geert.lubbers@coppa.nl

Geert Lubbers
Senior Inkoop Consultant

Hans van Wijck

T: 06 82 57 52 39
E: hans.van.wijck@coppa.nl

Hans van Wijck
Senior Inkoop Consultant

Henk de Graaf

T: 085 041 00 50
E: henk.de.graaf@coppa.nl

Henk de Graaf
P2P-specialist

Henriëtte de Boer

T: 06 174 08 844
E: henriette.de.boer@coppa.nl

Henriëtte de Boer
Senior Contract Manager

Hilde Hardeman

T: 085 041 00 50
E: hilde.hardeman@coppa.nl

Hilde Hardeman
Business Consultant

Iris Spanjer

T: 06-19224603
E: iris.spanjer@coppa.nl

Iris Spanjer
Senior Inkoop Consultant

Ivar de Bruijn

T: 085 041 00 50
E: ivar.de.bruijn@coppa.nl

Ivar de Bruijn
Senior Inkoop Consultant

Jacco Baas

T: 085 041 00 50
E: jacco.baas@coppa.nl

Jacco Baas
P2P-specialist

Jeroen de Graaf

T: 085 041 00 50
E: jeroen.de.graaf@coppa.nl

Jeroen de Graaf
Senior Inkoop Consultant

Jaco Appel

T: 085 041 00 50
E: jaco.appel@coppa.nl

Jaco Appel
Business Consultant

Jesse Linneweever

T: 06-82523232
E: jesse.linneweever@coppa.nl

Jesse Linneweever
Account Manager

Job de Bos

T: 085 041 00 50
E: job.de.bos@coppa.nl

Job de Bos
Inkoop Consultant

Julia Stuut

T: 06 82 52 13 15
E: julia.stuut@coppa.nl

Julia Stuut
Inkoop Consultant

Karim Bakkali

T: 085 041 00 50
E: karim.bakkali@coppa.nl

Karim Bakkali
Business Controller

Katerina ten Kate

T: 085 041 00 50
E: katerina.ten.kate@coppa.nl

Katerina ten Kate
P2P-specialist

Kim Eijsink

T: 06-19671131
E: kim.eijsink@coppa.nl

Kim Eijsink
Senior Inkoop Consultant

Kirsten Bolding

T: 06-82650475
E: kirsten.bolding@coppa.nl

Kirsten Bolding
Senior Inkoop Consultant

Lara Habold

T: 085 041 00 50
E: lara.habold@coppa.nl

Lara Habold
Business Consultant

Lionel Cornecion

T: 085 041 00 50
E: lionel.cornecion@coppa.nl

Lionel Cornecion
P2P-specialist

Lotte Vredegoor

T: 085 041 00 50
E: lotte.vredegoor@coppa.nl

Lotte Vredegoor
Business Consultant

Mariëtte Röttgering

T: 085 041 00 50
E: mariette.rottgering@coppa.nl

Mariëtte Röttgering
Senior Inkoop Consultant

Marco Koopal

T: 06 44 17 31 71
E: marco.koopal@coppa.nl

Marco Koopal
Inkoop Consultant

Marjolein Pluim-Graven

T: 06-82323286
E: marjolein.pluim@coppa.nl

Marjolein Pluim-Graven
Senior Projectmedewerker

Mark Koorndijk

T: 06-49870826
E: mark.koorndijk@coppa.nl

Mark Koorndijk
Senior Account Inkoper

Mark Top

T: 085 041 00 50
E: mark.top@coppa.nl

Mark Top
Senior Account Inkoper

Marlou Snijders

T: 085 04 100 50
E: marlou.snijders@coppa.nl

Marlou Snijders
Business Consultant

Martijn Dirken

T: 06 82 50 91 17
E: martijn.dirken@coppa.nl

Martijn Dirken
Senior Inkoop Consultant

Martijn Verburgh

T: 06 82 50 91 17
E: martijn.verburgh@coppa.nl

Martijn Verburgh
Senior Inkoop Consultant

Mats van Don

T: 085 041 00 50
E: mats.van.don@coppa.nl

Mats van Don
Business Consultant

Marnix Griffioen

T: 085 041 00 50
E: marnix.griffioen@coppa.nl

Marnix Griffioen
Business Consultant

Megan Karlas

T: 085 041 00 50
E: megan.karlas@coppa.nl

Megan Karlas
P2P-specialist

Michelle van Eijkelenburg

Michelle van Eijkelenburg
Business Consultant

Nadia Urich

T: 06-83537640
E: nadia.urich@coppa.nl

Nadia Urich
Field- en relatiemanager

Nathalie Breton

T: 085 041 00 50
E: nathalie.breton@coppa.nl

Nathalie Breton
P2P-specialist

Nicole van Santen

T: 085 041 00 50
E: nicole.van.santen@coppa.nl

Nicole van Santen
P2P-specialist

Niels van Ophem

T: 06-33087435
E: niels.van.ophem@coppa.nl

Niels van Ophem
Senior Business Consultant

Niels Plat

T: 06-83169864
E: niels.plat@coppa.nl

Niels Plat
Inkoop Consultant

Ninon te Winkel

T: 06-81309320
E: ninon.te.winkel@coppa.nl

Ninon te Winkel
Recruiter

Nienke Kuipers

T: 06-83374176
E: nienke.kuipers@coppa.nl

Nienke Kuipers
Senior Inkoop Consultant

Patrick Roossien

T: 06-82746494
E: patrick.roossien@coppa.nl

Patrick Roossien
Senior Inkoop Consultant

Ramon Hogemans

T: 085 041 00 50
E: ramon.hogemans@coppa.nl

Ramon Hogemans
Medior Inkoop Consultant

René Sassen

T: 06-38824417
E: rene.sassen@coppa.nl

René Sassen
Senior Inkoop Consultant

Ria Feenstra - Hordijk

T: 06-47663875
E: ria.feenstra@coppa.nl

Ria Feenstra - Hordijk
Senior Account Inkoper

Robert Mares

T: 06-55990026
E: robert.mares@coppa.nl

Robert Mares
Senior Inkoop Consultant

Rosanne Witteveen

T: 085 041 00 50
E: rosanne.witteveen@coppa.nl

Rosanne Witteveen
Aanbestedingsjurist

Ruud Hoeben

T: 085 041 00 50
E: ruud.hoeben@coppa.nl

Ruud Hoeben
P2P-speciliast

Seline de Gier

T: 085 041 00 50
E: seline.de.gier@coppa.nl

Seline de Gier
Projectmedewerker

Shauny Sanders

T: 085 041 00 50
E: shauny.sanders@coppa.nl

Shauny Sanders
Account Inkoper

Silke Muylaert

T: 085 041 00 50
E: silke.muylaert@coppa.nl

Silke Muylaert
Medior Business Consultant

Simone Roelofsen

T: 06-47341449
E: simone.roelofsen@coppa.nl

Simone Roelofsen
Senior Account Inkoper

Sjef Schmidt

T: 06-51274885
E: sjef.schmidt@coppa.nl

Sjef Schmidt
Aanbestedingsjurist

Stella Schaper-Zuiker

T: 06-54781258
E: stella.schaper@coppa.nl

Stella Schaper-Zuiker
P2P-specialist

Tessa Schuit

T: 06-19642677
E: tessa.schuit@coppa.nl

Tessa Schuit
Inkoop Consultant

Thessa Burgmeijer

T: 085 041 00 50
E: thessa.burgmeijer@coppa.nl

Thessa Burgmeijer
P2P-specialist

Thijmen van der Maten

T: 085 041 00 50
E: Thijmen.van.der.Maten@coppa.nl

Thijmen van der Maten
Business Consultant

Tim Aberson

T: 085 041 00 50
E: tim.aberson@coppa.nl

Tim Aberson
Projectmedewerker

Timon Ten Brinke

T: 085 041 00 50
E: timon.ten.brinke@coppa.nl

Timon Ten Brinke
P2P-specialist

Vera Niessink

T: 085 041 00 50
E: vera.niessink@coppa.nl

Vera Niessink
Business Consultant

Ursula Wegmann

T: 06-19991955
E: ursula.wegmann@coppa.nl

Ursula Wegmann
Senior Business Consultant

Wiard Hazewinkel

T: 085 041 00 50
E: wiard.hazewinkel@coppa.nl

Wiard Hazewinkel
Senior Inkoop Consultant

Willem Hoek

T: 06-19470248
E: willem.hoek@coppa.nl

Willem Hoek
Senior Business Consultant

Zsolt Horvath

T: 06-48139376
E: zsolt.horvath@coppa.nl

Zsolt Horvath
Senior Inkoop Consultant