Ons team van ruim 80 professionals bestaat uit (senior) inkoopadviseurs, inkopers, aanbestedingsjuristen, projectmedewerkers en P2P-specialisten (operationele inkoop of crediteurenadministratie) met elk hun eigen specialistische kennis van vraagstukken in de zorg of overheid.

Bas Bouwman

T: 085 041 00 50
E: bas.bouwman@coppa.nl

Bas Bouwman
Partner

Paul Gelderman

T: 085 041 00 50
E: Paul.Gelderman@coppa.nl

Paul Gelderman
Partner

Jeroen Meijer

T: 085 041 00 50
E: Jeroen.Meijer@coppa.nl

Jeroen Meijer
Partner

Anne Slob

T: 06-33922817
E: info@coppa.nl

Anne Slob
Business Consultant

Bas Dohe

T: 06-48980796
E: bas.dohe@coppa.nl

Bas Dohe
Senior Inkoopconsultant

Bart Vos

T: 085 041 00 50
E: Bart.vos@coppa.nl

Bart Vos
Expert Partner

Björn Eizenga

T: 085 041 00 50
E: info@coppa.nl

Björn Eizenga
Senior Inkoopconsultant

Carla Wolleswinkel

T: 085 041 00 50
E: info@coppa.nl

Carla Wolleswinkel
Inkoopconsultant

Carlijn Jurgens

T: 06-48139375
E: carlijn.jurgens@coppa.nl

Carlijn Jurgens
P2P-specialist

Chantal Bosscher-Mulder

T: 0615171345
E: chantal.bosscher@cbp.nl

Chantal Bosscher-Mulder
Projectmedewerker

Ebbing Kiestra

T: 085 041 00 50
E: info@coppa.nl

Ebbing Kiestra
Senior Contractmanager / Software asset manager

Ed Kempkes

T: 085 041 00 50
E: ed.kempkes@coppa.nl

Ed Kempkes
Office Manager

Elze Jonker

T: 0644104156
E: elze.jonker@coppa.nl

Elze Jonker
Business Consultant

Eric Wilhelmus

T: 06-33424267
E: eric.wilhelmus@coppa.nl

Eric Wilhelmus
Senior Business Consultant

Errit Gravenberch

T: 06-49097906
E: errit.gravenberch@coppa.nl

Errit Gravenberch
Senior Inkoopconsultant

Frits Schonenberg

T: 06-17812378
E: frits.schonenberg@coppa.nl

Frits Schonenberg
Senior Account Inkoper

Giovanni Korsten

T: 085 041 00 50
E: giovanni.korsten@coppa.nl

Giovanni Korsten
Recruiter

Hans van Wijck

T: 06 82 57 52 39
E: hans.van.wijck@coppa.nl

Hans van Wijck
Senior Inkoopconsultant

Henk de Graaf

T: 085 041 00 50
E: henk.de.graaf@coppa.nl

Henk de Graaf
P2P-specialist

Henk Hildering

T: 085 041 00 50
E: henk.hildering@coppa.nl

Henk Hildering
Inkoopconsultant

Henriëtte de Boer

T: 06 174 08 844
E: henriette.de.boer@coppa.nl

Henriëtte de Boer
Senior Contractmanager

Hilde Hardeman

T: 085 041 00 50
E: hilde.hardeman@coppa.nl

Hilde Hardeman
Business consultant

Iris Spanjer

T: 06-19224603
E: iris.spanjer@coppa.nl

Iris Spanjer
Inkoopconsultant

Jacco Baas

T: 085 041 00 50
E: jacco.baas@coppa.nl

Jacco Baas
P2P-specialist

Jaco Appel

T: 085 041 00 50
E: info@coppa.nl

Jaco Appel
Business Consultant

Jasper van Kasteren

T: 085 041 00 50
E: jasper.van.kasteren@coppa.nl

Jasper van Kasteren
Inkoopconsultant

Jitze Kooistra

T: 0624933621
E: jitze.kooistra@cbp.nl

Jitze Kooistra
Inkoopconsultant

Joost Haverkate

T: 06-23778455
E: joost.haverkate@cbp.nl

Joost Haverkate
Directeur Operations

Julia Stuut

T: 06 82 52 13 15
E: julia.stuut@coppa.nl

Julia Stuut
Inkoopconsultant

Katerina ten Kate

T: 085 041 00 50
E: katerina.ten.kate@coppa.nl

Katerina ten Kate
P2P-specialist

Kim Eijsink

T: 06-19671131
E: kim.eijsink@coppa.nl

Kim Eijsink
Inkoopconsultant

Kirsten Bolding

T: 06-82650475
E: kirsten.bolding@cbp.nl

Kirsten Bolding
Inkoopconsultant

Lizet Schoemaker

T: 085 041 00 50
E: lizet.schoemaker@coppa.nl

Lizet Schoemaker
P2P Specialist

Lotte Vredegoor

T: 085 041 00 50
E: lotte.vredegoor@coppa.nl

Lotte Vredegoor
Business Consultant

Manuela Newar

T: 06 82 52 32 32
E: manuela.newar@coppa.nl

Manuela Newar
Senior Inkoopconsultant

Marco Koopal:

T: 06 44 17 31 71
E: marco.koopal@coppa.nl

Marco Koopal:
Inkoopconsultant

Marie-Louis Loonen

T: 06-15013867
E: marie-louis.loonen@coppa.nl

Marie-Louis Loonen
Senior Inkoopconsultant

Marjolein Pluim-Graven

T: 06-82323286
E: marjolein.pluim@cbp.nl

Marjolein Pluim-Graven
Senior Projectmedewerker

Mark Koorndijk

T: 06-49870826
E: mark.koorndijk@coppa.nl

Mark Koorndijk
Senior Account Inkoper

Mark Top

T: 085 041 00 50
E: mark.top@coppa.nl

Mark Top
Account inkoper

Martijn Dirken

T: 06 82 50 91 17
E: martijn.dirken@coppa.nl

Martijn Dirken
Senior Inkoopconsultant

Marnix Griffioen

T: 085 041 00 50
E: marnix.griffioen@coppa.nl

Marnix Griffioen
Business Consultant

Michelle van Eijkelenburg

T: 085 041 00 50
E: michelle.eijkelenburg@coppa.nl

Michelle van Eijkelenburg
Projectmedewerker Zorg

Nadia Urich

T: 06-83537640
E: nadia.urich@coppa.nl

Nadia Urich
Field- en relatiemanager

Nathalie Breton

T: 085 041 00 50
E: nathalie.breton@coppa.nl

Nathalie Breton
P2P-specialist

Nicole van Santen

T: 085 041 00 50
E: nicole.van.santen@coppa.nl

Nicole van Santen
P2P-specialist

Niels van Ophem

T: 06-33087435
E: niels.van.ophem@coppa.nl

Niels van Ophem
Senior Business Consultant

Niels Plat

T: 085 041 00 50
E: niels.plat@cbp.nl

Niels Plat
Inkoopconsultant

Nienke Kuipers

T: 06-83374176
E: nienke.kuipers@cbp.nl

Nienke Kuipers
Inkoopconsultant

Patrick Roossien

T: 06-27506494
E: p.roossien@cbp.nl

Patrick Roossien
Senior Inkoopconsultant

René Daniels

T: 06-18388491
E: rene.daniels@coppa.nl

René Daniels
Senior Inkoopconsultant

René Sassen

T: 06-38824417
E: rene.sassen@coppa.nl

René Sassen
Senior Inkoopconsultant

Ria Feenstra - Hordijk

T: 06-47663875
E: ria.feenstra@coppa.nl

Ria Feenstra - Hordijk
Senior Account Inkoper

Rik Bultman

T: 06-42228918
E: r.bultman@cbp.nl

Rik Bultman
Senior Business Consultant

Robert Mares

T: 06-55990026
E: robert.mares@coppa.nl

Robert Mares
Senior Inkoopconsultant

Rosanne Witteveen

T: 085 041 00 50
E: rosanne.witteveen@coppa.nl

Rosanne Witteveen
Aanbestedingsjurist

Shauny Sanders

T: 085 041 00 50
E: shauny.sanders@coppa.nl

Shauny Sanders
Projectmedewerker Zorg

Simone Roelofsen

T: 06-47341449
E: simone.roelofsen@coppa.nl

Simone Roelofsen
Assistent Account Inkoper

Sjef Schmidt

T: 06-51274885
E: sjef.schmidt@coppa.nl

Sjef Schmidt
Aanbestedingsjurist

Stella Schaper-Zuiker

T: 06-54781258
E: stella.schaper@coppa.nl

Stella Schaper-Zuiker
Assistent Inkoper

Tedo de Bruin

T: 06 102 521 85
E: tedo.de.bruin@coppa.nl

Tedo de Bruin
Inkoopconsultant

Terry Pluijmert

T: 085 041 00 50
E: terry.pluijmert@coppa.nl

Terry Pluijmert
P2P-specialist

Tessa Schuit

T: 06-19642677
E: tessa.schuit@coppa.nl

Tessa Schuit
Inkoopconsultant

Timon Ten Brinke

T: 085 041 00 50
E: timon.ten.brinke@coppa.nl

Timon Ten Brinke
P2P-specialist

Ursula Wegmann

T: 06-19991955
E: ursula.wegmann@coppa.nl

Ursula Wegmann
Senior Business Consultant

Willem Hoek

T: 06-19470248
E: willem.hoek@coppa.nl

Willem Hoek
Business Consultant

Zsolt Horvath

T: 06-48139376
E: zsolt.horvath@coppa.nl

Zsolt Horvath
Senior Inkoopconsultant