Ons team van ruim 80 professionals bestaat uit (senior) inkoopadviseurs, inkopers, aanbestedingsjuristen, projectmedewerkers en P2P-specialisten (operationele inkoop of crediteurenadministratie) met elk hun eigen specialistische kennis van vraagstukken in de zorg of overheid.

Bas Bouwman

T: 085 041 00 50
E: bas.bouwman@coppa.nl

Bas Bouwman
Partner

Paul Gelderman

T: 085 041 00 50
E: Paul.Gelderman@coppa.nl

Paul Gelderman
Partner

Jeroen Meijer

T: 085 041 00 50
E: Jeroen.Meijer@coppa.nl

Jeroen Meijer
Partner

Afke Hupkens

T: 06-49340463
E: info@coppa.nl

Afke Hupkens
P2P-specialist

Anne Slob

T: 06-33922817
E: info@coppa.nl

Anne Slob
Junior Business Consultant

Bart Vos

T: 085 041 00 50
E: Bart.vos@coppa.nl

Bart Vos
Expert Partner

Bas Dohe

T: 06-48980796
E: bas.dohe@coppa.nl

Bas Dohe
Senior Inkoopconsultant

Carlijn Jurgens

T: 06-48139375
E: carlijn.jurgens@coppa.nl

Carlijn Jurgens
P2P-specialist

Carlijn Rozema-Ter Braak

T: 085 041 00 50
E: carlijn.rozema@coppa.nl

Carlijn Rozema-Ter Braak
Senior Projectmedewerker

Chantal Bosscher-Mulder

T: 0615171345
E: chantal.bosscher@cbp.nl

Chantal Bosscher-Mulder
Projectmedewerker

Ed Kempkes

T: 085 041 00 50
E: ed.kempkes@coppa.nl

Ed Kempkes
Office Manager

Elise Lichtenberg-Warnaar

T: 055-3680816
E: e.lichtenberg@cbp.nl

Elise Lichtenberg-Warnaar
Projectmedewerker

Elze Jonker

T: 0644104156
E: elze.jonker@coppa.nl

Elze Jonker
Junior Business Consultant

Eric Wilhelmus

T: 06-33424267
E: eric.wilhelmus@coppa.nl

Eric Wilhelmus
Senior Business Consultant

Errit Gravenberch

T: 06-49097906
E: errit.gravenberch@coppa.nl

Errit Gravenberch
Senior Inkoopconsultant

Floris Kersaan

T: 06-44173171 / 06-44068984
E: floris.kersaan@coppa.nl

Floris Kersaan
Junior Inkoop Consultant

Frits Schonenberg

T: 06-17812378
E: frits.schonenberg@coppa.nl

Frits Schonenberg
Senior Account Inkoper

Hans van Wijck

T: 06 82 57 52 39
E: hans.van.wijck@coppa.nl

Hans van Wijck
Senior Inkoopconsultant

Henk de Graaf

T: 085 041 00 50
E: henk.de.graaf@coppa.nl

Henk de Graaf
P2P-specialist

Inge Damen

T: 06-81309320
E: inge.damen@cbp.nl

Inge Damen
Inkoopconsultant

Iris Gebbing

T: 06-19423887
E: iris.gebbing@coppa.nl

Iris Gebbing
Recruiter

Iris Spanjer

T: 06-19224603
E: iris.spanjer@coppa.nl

Iris Spanjer
Inkoopconsultant

Iris van den Boogaart

T: 085 041 00 50
E: iris.vandenboogaart@cbp.nl

Iris van den Boogaart
Junior Inkoop Consultant

Jacco Baas

T: 085 041 00 50
E: jacco.baas@coppa.nl

Jacco Baas
P2P-specialist

Jettie Bijlsma

T: 06-33877097
E: jettie.bijlsma@coppa.nl

Jettie Bijlsma
Business Consultant

Jitze Kooistra

T: 0624933621
E: jitze.kooistra@cbp.nl

Jitze Kooistra
Inkoopconsultant

Joost Haverkate

T: 06-23778455
E: joost.haverkate@cbp.nl

Joost Haverkate
Directeur Operations

Katerina ten Kate

T: 085 041 00 50
E: katerina.ten.kate@coppa.nl

Katerina ten Kate
P2P-specialist

Kathelijn Bakker

T: 06-23715146
E: kathelijn.bakker@coppa.nl

Kathelijn Bakker
Manager Talentdevelopment en Recruitment

Kim Eijsink

T: 06-19671131
E: kim.eijsink@coppa.nl

Kim Eijsink
Inkoopconsultant

Kim Moekotte

T: 06-19423883
E: kim.moekotte@coppa.nl

Kim Moekotte
Senior Business Consultant

Kirsten Bolding

T: 06-82650475
E: kirsten.bolding@cbp.nl

Kirsten Bolding
Inkoopconsultant

Koen Bouwmeester

T: 06-48520077
E: koen.bouwmeester@cbp.nl

Koen Bouwmeester
Senior Inkoopconsultant

Laurens Walinga

T: 06-19918801
E: laurens.walinga@coppa.nl

Laurens Walinga
Junior Business Consultant

Leonie Broekema

T: 06-19423884
E: leonie.broekema@coppa.nl

Leonie Broekema
Assistent Inkoper

Lieke de Koe

T: 06-51021351
E: lieke.de.koe@cbp.nl

Lieke de Koe
Junior Inkoop Consultant

Marie-Louis Loonen

T: 06-15013867
E: marie-louis.loonen@coppa.nl

Marie-Louis Loonen
Senior Inkoopconsultant

Marjolein Pluim-Graven

T: 06-82323286
E: marjolein.pluim@cbp.nl

Marjolein Pluim-Graven
Senior Projectmedewerker

Mark Koorndijk

T: 06-49870826
E: mark.koorndijk@coppa.nl

Mark Koorndijk
Senior Account Inkoper

Mark Top

T: 085 041 00 50
E: mark.top@coppa.nl

Mark Top
Account inkoper

Marlene Snackey - Timmer

T: 085 041 00 50
E: marlene.snackey@coppa.nl

Marlene Snackey - Timmer
P2P-specialist

Marnix Griffioen

T: 085 041 00 50
E: marnix.griffioen@coppa.nl

Marnix Griffioen
Junior Business Consultant

Marriëtte Röttgering

T: 085 041 00 50
E: info@coppa.nl

Marriëtte Röttgering
Medior Inkoop Consultant

Max Poorthuis

T: 06-45702124
E: max.poorthuis@coppa.nl

Max Poorthuis
Junior Business Consultant

Nadia Urich

T: 06-83537640
E: nadia.urich@coppa.nl

Nadia Urich
Account manager

Nicole van Santen

T: 085 041 00 50
E: nicole.van.santen@coppa.nl

Nicole van Santen
P2P-specialist

Niels Plat

T: 085 041 00 50
E: niels.plat@cbp.nl

Niels Plat
Junior Inkoop Consultant

Niels van Ophem

T: 06-33087435
E: niels.van.ophem@coppa.nl

Niels van Ophem
Senior Business Consultant

Nienke Kuipers

T: 06-83374176
E: nienke.kuipers@cbp.nl

Nienke Kuipers
Medior Inkoop Consultant

Patricia Simons

T: 06-47775553
E: patricia.simons@coppa.nl

Patricia Simons
Senior Account Inkoper

Patrick Jager

T: 06-26977198
E: patrick.jager@coppa.nl

Patrick Jager
Senior Account Inkoper

Patrick Roossien

T: 06-27506494
E: p.roossien@cbp.nl

Patrick Roossien
Inkoop Consultant

Peter Koehl

T: 06-16045573
E: peter.koehl@coppa.nl

Peter Koehl
Senior Inkoopconsultant

Remco Spinhoven

T: 06-19493291
E: remco.spinhoven@coppa.nl

Remco Spinhoven
Senior Business Consultant

René Daniels

T: 06-18388491
E: rene.daniels@coppa.nl

René Daniels
Senior Inkoopconsultant

René Sassen

T: 06-38824417
E: rene.sassen@coppa.nl

René Sassen
Senior Inkoopconsultant

Ria Feenstra - Hordijk

T: 06-47663875
E: ria.feenstra@coppa.nl

Ria Feenstra - Hordijk
Senior Account Inkoper

Rik Bultman

T: 06-42228918
E: r.bultman@cbp.nl

Rik Bultman
Senior Business Consultant

Robert Mares

T: 06-55990026
E: robert.mares@coppa.nl

Robert Mares
Senior Inkoopconsultant

Simone Roelofsen

T: 06-47341449
E: simone.roelofsen@coppa.nl

Simone Roelofsen
Assistent Account Inkoper

Sjef Schmidt

T: 06-51274885
E: sjef.schmidt@coppa.nl

Sjef Schmidt
Junior Inkoop Consultant

Stella Schaper-Zuiker

T: 06-54781258
E: stella.schaper@coppa.nl

Stella Schaper-Zuiker
Assistent Inkoper

Stephan Wiegman

T: 06-83098932
E: stephan.wiegman@cbp.nl

Stephan Wiegman
Junior Aanbestedingsjurist

Terry Pluijmert

T: 085 041 00 50
E: terry.pluijmert@coppa.nl

Terry Pluijmert
P2P-specialist

Tessa Schuit

T: 06-19642677
E: tessa.schuit@coppa.nl

Tessa Schuit
Junior Inkoop Consultant

Ursula Wegmann

T: 06-19991955
E: ursula.wegmann@coppa.nl

Ursula Wegmann
Business Consultant

Wiebe Kalse

T: 085 041 00 50
E: wiebe.kalse@coppa.nl

Wiebe Kalse
P2P-specialist

Willem Hoek

T: 06-19470248
E: willem.hoek@coppa.nl

Willem Hoek
Business Consultant

Yvon Jongkind

T: 06-18521236
E: y.jongkind@cbp.nl

Yvon Jongkind
Senior Projectmedewerker

Zsolt Horvath

T: 06-48139376
E: zsolt.horvath@coppa.nl

Zsolt Horvath
Senior Inkoopconsultant

Wesley Jannink

T: 085 041 00 50
E: info@coppa.nl

Wesley Jannink
Trainee